شهرام توکلی

رهبر ارکستر

photo_2017-08-18_11-02-51

square متولد ۱۳۴۹ مدرس هارمونی ، کنترپوآن و آهنگسازی دارای مدرک کارشناسی ارشد آهنگسازی از دانشگاه هنر، مدرس دانشگاه هنر.
square2 آموزش علوم آهنگسازى نزد اساتیدى چون:
فرهاد فخرالدینى، احمد پژمان، سیاوش بیضائى، طالب خان شهیدى ( از کشور تاجیکستان )، خیام میرزا زاده ( از کشور آذربایجان)، خانم پرفسور دیچکو (از کشور اکراین)، شرکت در مستر کلاس هاى آهنگسازى مارتون اسرائیلیان ، واهرام بابائیان (از کشور ارمنستان) و همچنین مستر کلاسهای رهبری ارکسترسهراب کاشف ،کریستین شولتز (از کشور اتریش) و توماس کاپلین (از کشور نروژ).

square3 فعالیت ها:

 • مدرس تئورى، هارمونى، کنترپوان و آهنگسازى در دانشگاه هاى هنر، سوره و علمى کاربردى از سال ٨٠ تا کنون.
 • استاد راهنما، مشاور و همچنین داور پایان نامه هاى متعدد دانشجویان کارشناسى و کارشناسى ارشد آهنگسازى.
 • همکارى با ارکستر موسیقى ملى ایران به عنوان نوازنده ویلن و اهنگساز از سال ٧٧ تا ٨٨ و شرکت در کنسرتهاى متعدد داخلى و خارجی.
 • کسب لوح تقدیر جشنواره فجر در سال ٨۵ به جهت اهنگسازى اثار ارکستر موسیقى ملى ایران.
 • عضو شوراى فنى ارکستر موسیقى ملى ایران به رهبرى فرهاد فخرالدینى، ١٣٩۴.
 • همکارى با مرکز موسیقى صدا و سیما از سال ٧۵ به عنوان اهنگساز و ساخت و تنظیم بیش از ۵٠ اثر ارکسترال.
 • مدیر کانون موسیقى جوانان از سال ٩١ تا کنون.
 • داور جشنواره هاى مختلف نظیر فجر، جوان، دانشجوئى و …..در بخش آهنگسازى.
 • همکارى با ارکستر دانشجوئى واحد ۴۶ به عنوان رهبر و آهنگساز.
 • عضو شوراى فنى ارکستر مهرنوازان به رهبرى فرهاد فخرالدینى.
 • عضو هیات موسسین و نیز شوراى فنى ارکستر نوجوانان .
 • شرکت در دومین اردوى سالانه Elsistema در کشور ترکیه به عنوان نماینده کشور ایران.

امیر مینوسپهر

مربی سازهای زهی

photo_2017-01-27_18-42-01

دارای مدرک فوق لیسانس نوازندگی ویلن از دانشگاه هنر

در ارکستر های مختلفی چون ارکستر سمفونیک تهران ، ارکستر موسیقی ملی ایران ، ارکستر فلارمونیک تهران و …حظور داشت او به عنوان نوازنده ارکستر در بسیاری ازکنسرتهای داخل  و خارج از کشور حظور داشته که میتوان به شهرهای اصفهان ، شیراز و یزد و کشورهایی چون سوییس ، چین ، عمارات ، کویت و… اشاره کرد.

همچنین به عنوان سولیست در تالار رودکی ، تالار وحدت ، تالار فارابی ، آمفی تاتر دانشگاه هنر ،سالن زیرهال در شهر لوس آنجلس آمریکا و…. کنسرتهایی برگزار کرده و در آنها قطعاتی چون : کنسرتو ویلن مندلسون ، کنسرتو ویلن برامس ، ویوالدی ، فانتزی کارمن ، سوناتهای بتهوون و موتسارت و … را اجرا نموده

Violin concerto Mendelssohn 1378

Fantasy Carmen 1391

Chaconne Bach 1391

Violin concerto Brahms  ۱۳۸۸

ارغوان منتظری

مربی سازهای بادی

IMG_20180609_173942_875

آشنایی وی با موسیقی از سن ۷ سالگی در کلاس های ارف شروع شد و پس از ۲ سال ویلن را نزد ارسلان کامکار از سال ۱۳۷۸ شروع کرد. با ورود به هنرستان موسیقی ساز فلوت را انتخاب کرده و زیر نظر ناصر رحیمی به یادگیری فلوت پرداخته و دیپلم موسیقی خود را در سال ۱۳۸۷ از هنرستان موسیقی گرفت.
وی نفر دوم جشنواره موسیقی سالانه نوجوانان در سال ۸۴ شد و با ورود به دانشکده موسیقی دانشگاه هنر نزد آذین موحد، مونا طاهریان، محمدعلی لقا و علیرضا باستانی نژاد به نوازندگی فلوت پرداخته است. وی در مستر کلاس های حسین سیمیعیان در سال ۱۳۸۶ در ایران و فروغ کریمی در سال ۱۳۹۰ در اتریش وی در سال ۱۳۹۰ در کلاس های نوازندگی فلوت در اتریش نزد کارین ردا به مدت یکسال شرکت داشت.
ارغوان منتظری در کنسرت های متعددی بعنوان نوازنده فلوت شرکت داشته است که از جمله می توان به اجرای موسیقی کلاسیک در فرهنگسرای ارسباران، تالار وحدت، کنسرت علیرضا قربانی در اتریش در سال ۱۳۹۰و اجرای کنسرت در سالن Ehrbarshal در همان سال نام برد.

مسعود فیروزی

مربی ویلنسل ها

IMG_20180609_183517_940

متولد ۱۳۷۳، دانشجوی کارشناسی آهنگسازی شروع فراگیری ویلن از سال ۸۴ زیر نظر بهنام نظری، شروع فراگیری ویلنسل از سال ۹۰ زیر نظر دکتر ژابیز زربخش، شرکت در مسترکلاس ویلنسل زیر نظر الکساندر رودین (روسیه)، جیووانی ریکاردی (ایتالیا)، کریستین شولتز (اتریش)، معمارزاده (فرانسه)، وی علاوه بر تدریس ویلنسل، سابقه نوازندگی با ارکستر سمفونیک تهران و آیسو، ارکستر ملی ایران، ارکستر فارابی و ارکستر فرهنگ و هنر را در کارنامه هنری خود دارد. وی در سال ۹۳ و ۹۴ در جشنواره موسیقی جوان به عنوان نوازنده برگزیده منتخب گردید.