شهرام توکلی

رهبر ارکستر

photo_2017-08-18_11-02-51

square متولد 1349 مدرس هارمونی ، کنترپوآن و آهنگسازی دارای مدرک کارشناسی ارشد آهنگسازی از دانشگاه هنر، مدرس دانشگاه هنر.
square2 آموزش علوم آهنگسازى نزد اساتيدى چون:
فرهاد فخرالدينى، احمد پژمان، سياوش بيضائى، طالب خان شهيدى ( از كشور تاجيكستان )، خيام ميرزا زاده ( از كشور آذربايجان)، خانم پرفسور ديچكو (از كشور اكراين)، شركت در مستر كلاس هاى آهنگسازى مارتون اسرائيليان ، واهرام بابائيان (از کشور ارمنستان) و همچنین مستر کلاسهای رهبری ارکسترسهراب کاشف ،کریستین شولتز (از کشور اتریش) و توماس کاپلین (از کشور نروژ).

square3 فعالیت ها:

 • مدرس تئورى، هارمونى، كنترپوان و آهنگسازى در دانشگاه هاى هنر، سوره و علمى كاربردى از سال ٨٠ تا كنون.
 • استاد راهنما، مشاور و همچنين داور پايان نامه هاى متعدد دانشجويان كارشناسى و كارشناسى ارشد آهنگسازى.
 • همكارى با اركستر موسيقى ملى ايران به عنوان نوازنده ويلن و اهنگساز از سال ٧٧ تا ٨٨ و شركت در كنسرتهاى متعدد داخلى و خارجی.
 • کسب لوح تقدير جشنواره فجر در سال ٨٥ به جهت اهنگسازى اثار اركستر موسيقى ملى ايران.
 • عضو شوراى فنى اركستر موسيقى ملى ايران به رهبرى فرهاد فخرالدينى، ١٣٩4.
 • همكارى با مركز موسيقى صدا و سيما از سال ٧٥ به عنوان اهنگساز و ساخت و تنظيم بيش از ٥٠ اثر اركسترال.
 • مدير كانون موسيقى جوانان از سال ٩١ تا كنون.
 • داور جشنواره هاى مختلف نظير فجر، جوان، دانشجوئى و …..در بخش آهنگسازى.
 • همكارى با اركستر دانشجوئى واحد ٤٦ به عنوان رهبر و آهنگساز.
 • عضو شوراى فنى اركستر مهرنوازان به رهبرى فرهاد فخرالدينى.
 • عضو هيات موسسين و نيز شوراى فنى اركستر نوجوانان .
 • شركت در دومين اردوى سالانه Elsistema در كشور تركيه به عنوان نماينده كشور ايران.

امیر مینوسپهر

مربی سازهای زهی

photo_2017-01-27_18-42-01

دارای مدرک فوق لیسانس نوازندگی ویلن از دانشگاه هنر

در ارکستر های مختلفی چون ارکستر سمفونیک تهران ، ارکستر موسیقی ملی ایران ، ارکستر فلارمونیک تهران و …حظور داشت او به عنوان نوازنده ارکستر در بسیاری ازکنسرتهای داخل  و خارج از کشور حظور داشته که میتوان به شهرهای اصفهان ، شیراز و یزد و کشورهایی چون سوییس ، چین ، عمارات ، کویت و… اشاره کرد.

همچنین به عنوان سولیست در تالار رودکی ، تالار وحدت ، تالار فارابی ، آمفی تاتر دانشگاه هنر ،سالن زیرهال در شهر لوس آنجلس آمریکا و…. کنسرتهایی برگزار کرده و در آنها قطعاتی چون : کنسرتو ویلن مندلسون ، کنسرتو ویلن برامس ، ویوالدی ، فانتزی کارمن ، سوناتهای بتهوون و موتسارت و … را اجرا نموده

Violin concerto Mendelssohn 1378

Fantasy Carmen 1391

Chaconne Bach 1391

Violin concerto Brahms  1388

ارغوان منتظری

مربی سازهای بادی

IMG_20180609_173942_875

آشنایی وی با موسیقی از سن 7 سالگی در کلاس های ارف شروع شد و پس از 2 سال ویلن را نزد ارسلان کامکار از سال 1378 شروع کرد. با ورود به هنرستان موسیقی ساز فلوت را انتخاب کرده و زیر نظر ناصر رحیمی به یادگیری فلوت پرداخته و دیپلم موسیقی خود را در سال 1387 از هنرستان موسیقی گرفت.
وی نفر دوم جشنواره موسیقی سالانه نوجوانان در سال 84 شد و با ورود به دانشکده موسیقی دانشگاه هنر نزد آذین موحد، مونا طاهریان، محمدعلی لقا و علیرضا باستانی نژاد به نوازندگی فلوت پرداخته است. وی در مستر کلاس های حسین سیمیعیان در سال 1386 در ایران و فروغ کریمی در سال 1390 در اتریش وی در سال 1390 در کلاس های نوازندگی فلوت در اتریش نزد کارین ردا به مدت یکسال شرکت داشت.
ارغوان منتظری در کنسرت های متعددی بعنوان نوازنده فلوت شرکت داشته است که از جمله می توان به اجرای موسیقی کلاسیک در فرهنگسرای ارسباران، تالار وحدت، کنسرت علیرضا قربانی در اتریش در سال 1390و اجرای کنسرت در سالن Ehrbarshal در همان سال نام برد.

مسعود فیروزی

مربی ویلنسل ها

IMG_20180609_183517_940

متولد ۱۳۷۳، دانشجوی کارشناسی آهنگسازی شروع فراگیری ویلن از سال ۸۴ زیر نظر بهنام نظری، شروع فراگیری ویلنسل از سال ۹۰ زیر نظر دکتر ژابیز زربخش، شرکت در مسترکلاس ویلنسل زیر نظر الکساندر رودین (روسیه)، جیووانی ریکاردی (ایتالیا)، کریستین شولتز (اتریش)، معمارزاده (فرانسه)، وی علاوه بر تدریس ویلنسل، سابقه نوازندگی با ارکستر سمفونیک تهران و آیسو، ارکستر ملی ایران، ارکستر فارابی و ارکستر فرهنگ و هنر را در کارنامه هنری خود دارد. وی در سال ۹۳ و ۹۴ در جشنواره موسیقی جوان به عنوان نوازنده برگزیده منتخب گردید.